Home
Home » Simulation » Download Özel Harekat Polis Oyunu 2022 1.12 Apk For Android
Download Özel Harekat Polis Oyunu 2022 1.12 Apk for android Apk

Özel Harekat Polis Oyunu 2022 1.12 Apk

  • Version: 1.12
  • File size: -
  • Requires: Android 4.4
  • Package Name: com.blugames.swatgamees
  • Developer: BLU Games
  • Updated: 2023-01-28
  • Price: Free
  • 1.1 stars – based on 0 reviews
The description of Özel Harekat Polis Oyunu 2022 1.12 Apk

Download Özel Harekat Polis Oyunu 2022 1.12 Apk apk file for Android 5.0+ and up. Özel Harekat Polis Oyunu 2022 1.12 app is among the category of Simulation in app store. This is advanced and newest type of Özel Harekat Polis Oyunu 2022 1.12 (com.blugames.swatgamees). The installation and downloading process is easy and quite simple. You can simply press on install button to install the app and remember to allow app installation from anonymous sources. We have also given direct download link with hight speed download. Be sure that we only provide the original, free and pure apk installer for Özel Harekat Polis Oyunu 2022 1.12 APK free of mofifications. All the apps & games that we provide are for personal or domestic use. If any apk download violates any copyright, you can contact us. Özel Harekat Polis Oyunu 2022 1.12 is the assets and trademark from the developer Resco Brands.
For more help, you can know more about the company/developer who programmed this. All editions this app apk offered with us: You could also install apk of Özel Harekat Polis Oyunu 2022 1.12 and execute it using trendy android emulators.

More about app

Polis Oyunları oynamaktan keyif alanlar ve özel harekat polis oyunu meraklıları için süper bir oyun artık sizlerle! Sen de bu heyecana ve aksiyona ortak olmak istemez misin? Hemen zırhlı polis özel harekat arabasını çalıştır ve suçlularla mücadele için gaza bas! Polis özel harekat oyunları kategorisinde unutulmaz oyunlardan biri olacak bu yepyeni 2022 yapımı oyunda kötü insanları yakalamak ve adalete teslim etmek senin en büyük görevin. Tıpkı cesur türk polisi gibi sen de insanları koruyabilir ve onlara yardım edebilirsin. Ağır zırhlı aracınla engebeli araziler, dağlık alanlar ve birçok farklı koşula uyum sağlayarak bu zorlu görevleri yerine getirmelisin. Bu sayede insanları korumanın gururunu yaşayabilirsin. Oyun özellikleri: * Birçok farklı zırhlı araç seçeneği * Birbirinden eğlenceli ve zorlayıcı oyun içi görevler * Gerçekçi hd grafiklerle oyun deneyimi * 4 farklı mevsimde ve farklı arazilerde oyun deneyimi * 3 farklı araç kontrol sistemi gyro, yön tuşları ve direksiyon * Şehir içi araç trafik sistemi * Özel kamera açıları ile kaliteli oyun hissiyatı * Araç modifiye sistemi * 3 farklı siren ışığı ve 2 farklı gerçekçi polis siren sesi Türk polis özel harekat oyununu oynarken kendinizi şehrin karmaşasında zorlanırken bulabilirsiniz. Bu polis oyununda yapmanız gereken görevleri hızlıca tamamlayarak şehrin güvenliğini sağlamak. Görevleri tamamladıkça para kazanabilir ve bu paraları özel harekat arabasını kişisel zevklerinize göre tasarlamak için kullanabilirsiniz. Polis oyunları 2022 denince akla ilk gelecek oyunlardan olan oyunumuzda araç renklerini ve cam filmlerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Suçluları daha hızlı yakalamak için aracınızın gücünü arttırabilirsiniz. Karlı havada ve geceleri farlarınızı ve sirenlerinizi açarak suçluların peşine düşün böylece trafik kurallarına uyarak gerçek birer kahraman olun! Öyleyse durmayın özel harekat oyunumuzu hemen oynayın ve bu eğlenceye katılın! internetsiz oyunlar kategorisinde de bulunan oyunumuzu tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Yorumlarınız ve değerlendirmeleriniz bizim için çok önemlidir yorum yaparak fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. İyi eğlenceler!