Home
Home » Style de vie » Download Günlük Burç Takibi 2.0.0 Apk For Android
Download Günlük Burç Takibi 2.0.0 Apk for android Apk

Günlük Burç Takibi 2.0.0 Apk

  • Version: 2.0.0
  • File size: -
  • Requires: Android 5.0
  • Package Name: com.gunluk_burc_app
  • Developer: Dloper
  • Updated: 2023-01-22
  • Price: Free
  • 1.1 stars – based on 0 reviews
The description of Günlük Burç Takibi 2.0.0 Apk

Download Günlük Burç Takibi 2.0.0 Apk apk file for Android 5.0+ and up. Günlük Burç Takibi 2.0.0 app is among the category of Style de vie in app store. This is advanced and newest type of Günlük Burç Takibi 2.0.0 (com.gunluk_burc_app). The installation and downloading process is easy and quite simple. You can simply press on install button to install the app and remember to allow app installation from anonymous sources. We have also given direct download link with hight speed download. Be sure that we only provide the original, free and pure apk installer for Günlük Burç Takibi 2.0.0 APK free of mofifications. All the apps & games that we provide are for personal or domestic use. If any apk download violates any copyright, you can contact us. Günlük Burç Takibi 2.0.0 is the assets and trademark from the developer Resco Brands.
For more help, you can know more about the company/developer who programmed this. All editions this app apk offered with us: You could also install apk of Günlük Burç Takibi 2.0.0 and execute it using trendy android emulators.

More about app

Burçlar, bir kişinin doğum anındaki gök cisimlerinin konumlarına dayanan geleceğinin tahminleridir. Bu tahminler aşk, iş ve kişisel gelişim gibi konularda günlük, aylık veya yıllık bazda rehberlik ve tavsiye sağlayabilir. Günlük Burç Takibi ile kullanıcılar, doğum tarihlerine ve burçlarına göre kişiselleştirilmiş burç tahminleri alabilirler. Uygulama, günlük, aylık ve yıllık burçlar da dahil olmak üzere çeşitli burç türleri sunar, böylece kullanıcılar ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına en uygun burç türünü seçebilirler. İster günlük ilham ve rehberlik, isterse geleceğin neler getirebileceğine dair uzun vadeli bir tahmin arıyor olun, Günlük Burç Takibi\nde herkes için bir şeyler vardır. Uygulama, günlük yaşamlarında biraz içgörü ve yön arayan insanlar için harika bir kaynak.