Home
Home » Simulation » Download Cumhurbaşkanı Koruma Oyunu:Pol 1.5 Apk For Android
Download Cumhurbaşkanı Koruma Oyunu:Pol 1.5 Apk for android Apk

Cumhurbaşkanı Koruma Oyunu:pol 1.5 Apk

  • Version: 1.5
  • File size: -
  • Requires: Android 5.0
  • Package Name: com.koruma.polisoyunu
  • Developer: Sal Games
  • Updated: 2023-01-04
  • Price: Free
  • 1.1 stars – based on 0 reviews
The description of Cumhurbaşkanı Koruma Oyunu:pol 1.5 Apk

Download Cumhurbaşkanı Koruma Oyunu:pol 1.5 Apk apk file for Android 5.0+ and up. Cumhurbaşkanı Koruma Oyunu:pol 1.5 app is among the category of Simulation in app store. This is advanced and newest type of Cumhurbaşkanı Koruma Oyunu:pol 1.5 (com.koruma.polisoyunu). The installation and downloading process is easy and quite simple. You can simply press on install button to install the app and remember to allow app installation from anonymous sources. We have also given direct download link with hight speed download. Be sure that we only provide the original, free and pure apk installer for Cumhurbaşkanı Koruma Oyunu:pol 1.5 APK free of mofifications. All the apps & games that we provide are for personal or domestic use. If any apk download violates any copyright, you can contact us. Cumhurbaşkanı Koruma Oyunu:pol 1.5 is the assets and trademark from the developer Resco Brands.
For more help, you can know more about the company/developer who programmed this. All editions this app apk offered with us: You could also install apk of Cumhurbaşkanı Koruma Oyunu:pol 1.5 and execute it using trendy android emulators.

More about app

Cumhurbaşkanı Koruma Polis Simulasyonu Koruma Polis Oyunu! Makam Arabasını Kullan! %100 Yerli! Polis oyunları sevenler için geliştirdiğimiz %100 yerli projemizle karşınızdayız. Oyunumuzda eğitim ve görev olmak üzere iki farklı mod bulunmaktadır. Eğitim modunda çeşitli koruma polisi eskort araçlarını kullanarak bir takım güvenli sürüş eğitimine katılacaksınız. Bu eğitimleri başarıyla geçtiğiniz zaman Cumhurbaşkanlığı koruma polisi olmaya hak kazanacaksınız! Koruma polisi olmak, aşırı dikkat ve özen gerektirir. Aynı zamanda çok iyi bir sürücü olmalıdır. Size verilen görevleri zamanında ve güvenli bir şekilde yerine getirmeniz gerekir. Eğitim Modu Nedir? -Eğitim modunda arabaya olan kontrol yeteneğinizi üst seviyeye çıkaracaksınız. -Eğitim modunu oynarken, arabayı dikkatli ve seri kullanmanız lazım. -Engeller arası geçişlerde duba vb araba engellerine çarpmadan manevralar yapmalısınız. -Toplamda 3 defa hata yapma hakkınız mevcut! Görev Modu Nedir? -Görev moduna geldiyseniz, artık iyi bir koruma polisi oldunuz! -Arabayı ciddi ve resmi bir şekilde kullanmanız gerekir. -Otoyollarda ve şehiriçinde gerekli yol güvenliğini almalısınız. -Makam arabasına olan mesafenizi en yakın mesafede tutmanız gerekir! -Güvenlik gereği konvoy sırasında araya yabancı araç almamalısınız. -Ekip araçlarına çarpmamaya dikkat etmelisiniz. Başkan Koruma Polis Oyunumuzun Genel Özellikleri Oyun içi araba modellerimiz; *HD kalitede Siyah S 600 Maybach Model Makam arabası. *HD kalitede Siyah Passat Highline model koruma arabası. *HD kalitede Siyah Yukon XL model Jepp Koruma arabası. *Canlı telsiz ses efektleri *Gerçek siren çakar led lambalar, polis anons sistemi. *Gerçekçi araç fiziği ve kontrolleri (sensör, buton,direksiyon) *İçten sürüş kamera açıları *Gerçek 3D koruma polis karakteri. Sürücü ve ön koltukta! *Gerçek Polis Özel Harekat karakteri! *Koruma polisleri için hareket halinde araç kapılarından dışarı çıkma imkanı! *Başkanlık yerleşkesi *Büyük şehir haritası ve canlı trafik! *Canlı radyo player sistemi Hepsi ve daha fazlası için başkan koruma oyunumuzu şimdi indirip oynayın!