Home
Home » Questions » Download Plaka Quiz - 81 Il Plaka Testi 1.3 Apk For Android
Download Plaka Quiz - 81 il Plaka Testi 1.3 Apk for android Apk

Plaka Quiz - 81 Il Plaka Testi 1.3 Apk

  • Version: 1.3
  • File size: -
  • Requires: Android 5.0
  • Package Name: com.rocknhoney.plakaquiz
  • Developer:
  • Updated: 2022-12-14
  • Price: Free
  • 1.1 stars – based on 0 reviews
The description of Plaka Quiz - 81 Il Plaka Testi 1.3 Apk

Download Plaka Quiz - 81 Il Plaka Testi 1.3 Apk apk file for Android 5.0+ and up. Plaka Quiz - 81 Il Plaka Testi 1.3 app is among the category of Questions in app store. This is advanced and newest type of Plaka Quiz - 81 Il Plaka Testi 1.3 (com.rocknhoney.plakaquiz). The installation and downloading process is easy and quite simple. You can simply press on install button to install the app and remember to allow app installation from anonymous sources. We have also given direct download link with hight speed download. Be sure that we only provide the original, free and pure apk installer for Plaka Quiz - 81 Il Plaka Testi 1.3 APK free of mofifications. All the apps & games that we provide are for personal or domestic use. If any apk download violates any copyright, you can contact us. Plaka Quiz - 81 Il Plaka Testi 1.3 is the assets and trademark from the developer Resco Brands.
For more help, you can know more about the company/developer who programmed this. All editions this app apk offered with us: You could also install apk of Plaka Quiz - 81 Il Plaka Testi 1.3 and execute it using trendy android emulators.

More about app

Plaka Quiz - 81 il Plaka Testi nedir? Oyunun amacı, 81 ilin plaka kodlarını doğru tahmin etmektir. Tüm sorular çoktan seçmeli ve 4 seçeneklidir. Her ilin kendisine ait bir plaka kodu vardır ve hepsi benzersizdir, ancak hepsini hatırlamak da bir o kadar zordur. Uygulama plaka bilginizi sınamak için tasarlandı. Bu plaka testi neden daha iyi? İyi tasarlanmış ve kullanımı kolay bir oyundur. Aynı zamanda, sorular çoktan seçmeli ve öğrenmesi kolaydır. Resim tabanlı sınav soruları kolay veya zor olabilir. Plaka kodlarını doğru illerle eşleştirmeniz gerekiyor. Plakaları doğru tahmin ettiğinizde daha fazla puan kazanabilir, ardından puanınızı skor tablosunda görebilir ve arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz. Bu uygulama insanların plaka bilgisini sınamasına ve plakaları öğrenmesi için mükemmel ve eğlenceli bir oyundur. Artık size bu nerenin plakası diye sorduğunda düşünmeden yanıtlayabileceksiniz. Bu uygulamayı kullanarak plaka uzmanı olabilirsiniz. Plakaları tahmin etmeyi seviyorsanız bu uygulama tam size göre! Hemen indirin ve oyuna başlayın!